| Nazwa marki: | YZ |
| Numer modelu: | Y-1111A |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | $400-480 |
| Informacje o produkcie |
| Specyfikacja produktu | |
| Drogi kliencie, uprzejmie prosimy o podanie swojego zapytania, swojej potrzeby lepszej obsługi. | |
| Nazwa produktu: | Meble weselne hurtownia złota owalna rama ze stali nierdzewnej biały lustrzany szklany blat długi stół jadalny hotelowy stół na wesele |
| Numer artykułu: | Y-1111A |
| Materiał: | rama ze stali nierdzewnej i płyta MDF/szkło |
| Przykładowy kolor: | Opcjonalnie |
| Rozmiar (mm): | 1500/1800/2000x900x750 mm |
| Opakowanie: | 1 szt./ 4 kartony |
| CBM (m3): | 08/CTN |
| GW (kg): | 100/CTN |
| MOQ (m2): | 5 |
| Termin płatności: | T/T (30% zaliczki) ; EXW, FOB |
| Czas dostawy: | W ciągu 15-30 dni od otrzymania zaliczki |
| Prezentacja produktu |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Procedura pracy |
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Profil firmy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o firmie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| FAQ |
|
Pytanie 1: Czy jesteś fabryką, czy firmą handlową? Odpowiedź 1: Nasza firma posiada własną fizyczną fabrykę i dział sprzedaży, do której można przyjechać na wizytę terenową i testowanie produktu.
Pytanie 2: Gdzie znajduje się Twoja fabryka? Jak mogę tam odwiedzić? Odpowiedź 2: Nasza fabryka znajduje się pod adresem No. 842, Qiteng Qishan Village, Dongfeng Team, Shangdong Village, Jiujiang Town, Nanhai District, Foshan City Guangdong, China. Klienci z kraju i zagranicy są serdecznie zaproszeni do odwiedzenia naszej fabryki i zostania naszymi przyjaciółmi! Możemy odebrać Państwa z miejsca, które jest dla nas dostępne, ale prosimy o wcześniejszy kontakt.
Pytanie 3: Jaki jest materiał Państwa produktów? Odpowiedź 3: Stoły i krzesła wykonane są z ramy ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła lub marmuru lub płyty MDF na blacie stołu, w zależności od Państwa wyboru. Poduszki krzeseł wykonane są z gąbek o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skóry lub tkaniny.
Pytanie 4: Jak mogę uzyskać próbki? Odpowiedź 4: Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować Państwu próbki. Możesz dodać mój wechat lub whatsapp, aby porozmawiać o szczegółach +86 18902890193 /18169842384
Pytanie 5. Jak Państwa fabryka radzi sobie z kontrolą jakości? Odpowiedź 5: "Jakość jest priorytetem." Yunzhang Furniture zawsze przywiązuje dużą wagę do kontroli jakości w każdym momencie. BTW możemy zapewnić testy dla każdego mechanizmu wykrywania. |
| WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ |