| Nazwa marki: | YZ |
| Numer modelu: | Y-1111A |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | $300-350 |
| Informacje o produkcie |
| Specyfikacja produktu | |
| Drogi Kliencie, uprzejmie prosimy o podanie swojego zapytania, Twojej potrzeby lepszej obsługi. | |
| Nazwa produktu: | Nowoczesny okrągły stół jadalniany ze stali nierdzewnej, złoty stół na imprezy i wesela dla hoteli |
| Nr art.: | Y-1111A |
| Materiał: | rama ze stali nierdzewnej i biały szklany blat |
| Przykładowy kolor: | Opcjonalnie |
| Rozmiar (mm): | 1500x750mm |
| Opakowanie: | 1 szt./ 3 kartony |
| CBM (m3): | 0,7/CTN |
| GW (kg): | 100 kg/CTN |
| MOQ (m2): | 5 |
| Termin płatności: | T/T (30% zaliczki z góry); EXW, FOB |
| Czas dostawy: | W ciągu 15-30 dni od otrzymania zaliczki |
| Prezentacja produktu |
![]()
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Przypadek inżynieryjny |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | WSZYSTKIE PRODUKTY > |
| Procedura pracy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Profil firmy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o firmie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| FAQ |
|
P1: Czy jesteś fabryką, czy firmą handlową? O1: Nasza firma posiada własną fizyczną fabrykę i dział sprzedaży, do której można przyjechać na wizytę terenową i testowanie produktu.
P2: Gdzie znajduje się Twoja fabryka? Jak mogę ją odwiedzić? O2: Nasza fabryka znajduje się pod adresem No. 842, Qiteng Qishan Village, Dongfeng Team, Shangdong Village, Jiujiang Town, Nanhai District, Foshan City Guangdong, China. Klienci z kraju i zagranicy są serdecznie zaproszeni do odwiedzenia naszej fabryki i zostania naszymi przyjaciółmi! Możemy odebrać Państwa z miejsca, które jest dla nas dostępne, ale prosimy o wcześniejszy kontakt.
P3: Z jakiego materiału są wykonane Twoje produkty? O3: Stoły i krzesła są wykonane z ramy ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła lub marmuru lub płyty MDF na blacie stołu, w zależności od Państwa wyboru. Poduszki krzeseł wykonane są z gąbek o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skóry lub tkaniny.
P4: Jak mogę otrzymać próbki? O4: Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować Państwu próbki. Możesz dodać mój wechat lub whatsapp, aby porozmawiać o szczegółach +86 18902890193/18169842384
P5. Jak Twoja fabryka radzi sobie z kontrolą jakości? O5: "Jakość jest priorytetem." Yunzhang Furniture zawsze przywiązuje dużą wagę do kontroli jakości w każdym momencie. BTW możemy zapewnić testy dla każdego mechanizmu detekcji. |
| WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ |