| Nazwa marki: | YZ |
| Numer modelu: | Y-1111A |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | $300-350 |
| Informacje o Produkcie |
| Specyfikacja Produktu | |
| Drogi Kliencie, uprzejmie prosimy o podanie swojego zapytania, Twojej potrzeby dla lepszej obsługi. | |
| Nazwa Produktu: | Popularny Design Wysokiej Jakości Trwałe Złote Okrągłe Stoły Weselne ze Stali Nierdzewnej na Imprezy |
| Nr art.: | Y-1111A |
| Materiał: | rama ze stali nierdzewnej i biały szklany blat |
| Kolor próbki: | Opcjonalnie |
| Rozmiar (mm): | 1500x750mm |
| Opakowanie: | 1 szt./ 3 kartony |
| CBM (m3): | 0,7/CTN |
| GW (kg): | 100 kg/CTN |
| MOQ (m2): | 5 |
| Termin płatności: | T/T (30% zaliczki) ; EXW, FOB |
| Czas dostawy: | W ciągu 15-30 dni od otrzymania zaliczki |
| Prezentacja Produktu |
![]()
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Przypadek Inżynieryjny |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | WSZYSTKIE PRODUKTY > |
| Procedura pracy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Profil firmy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o firmie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| FAQ |
|
P1: Czy jesteś fabryką czy firmą handlową? O1: Nasza firma posiada własną fizyczną fabrykę i dział sprzedaży, do której można przyjechać na wizytę terenową i testowanie produktu.
P2: Gdzie znajduje się Twoja fabryka? Jak mogę tam odwiedzić? O2: Nasza fabryka znajduje się pod adresem No. 842, Qiteng Qishan Village, Dongfeng Team, Shangdong Village, Jiujiang Town, Nanhai District, Foshan City Guangdong, Chiny. Klienci z kraju i zagranicy są serdecznie zaproszeni do odwiedzenia naszej fabryki i zostania naszymi przyjaciółmi! Możemy odebrać Cię z miejsca, w którym jesteśmy dostępni, ale nie zapomnij najpierw skontaktować się z nami.
P3: Jaki jest materiał Twoich produktów? O3: Stoły i krzesła wykonane są z ramy ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła lub marmuru lub płyty MDF na blacie stołu, w zależności od Twojego wyboru. Poduszki krzeseł wykonane są z gąbek o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skóry lub tkaniny.
P4: Jak mogę uzyskać próbki? O4: Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować próbki. Możesz dodać mój wechat lub whatsapp, aby porozmawiać o szczegółach +86 18902890193/18169842384
P5. Jak Twoja fabryka radzi sobie z kontrolą jakości? O5: "Jakość jest priorytetem." Yunzhang Furniture zawsze przywiązuje dużą wagę do kontroli jakości w każdym czasie. BTW możemy zapewnić testy dla każdego mechanizmu wykrywania. |
| WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ |