| Nazwa marki: | YZ |
| Numer modelu: | Y-1588A |
| MOQ: | 2 |
| Cena £: | $780-800 |
| Informacje o produkcie |
| Specyfikacja produktu | |
| Drogi Kliencie, uprzejmie prosimy o podanie swojego zapytania, Twojej potrzeby lepszej obsługi. | |
| Nazwa produktu: | Stół weselny w kształcie półksiężyca Dubai ze stali nierdzewnej i MDF na bankiety, restauracje, salony i sale |
| Numer artykułu: | Y-1588A |
| Materiał: | rama ze stali nierdzewnej i MDF |
| Przykładowy kolor: | Opcjonalnie |
| Rozmiar (mm): | 340x750mm |
| Opakowanie: | 1 szt./ 6 opakowań |
| CBM (m3): | 1,5/opakowanie |
| GW (kg): | 200/opakowanie |
| MOQ (m2): | 2 |
| Termin płatności: | T/T (30% zaliczki); EXW, FOB |
| Czas dostawy: | W ciągu 10-30 dni od otrzymania zaliczki |
| Prezentacja produktu |
![]()
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Studium przypadku |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Procedura pracy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Profil firmy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o firmie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| FAQ |
|
P1: Czy jesteś fabryką czy firmą handlową? O1: Nasza firma posiada własną fizyczną fabrykę i dział sprzedaży, do której można przyjechać na wizytę terenową i testowanie produktu.
P2: Gdzie znajduje się Twoja fabryka? Jak mogę tam odwiedzić? O2: Nasza fabryka znajduje się pod adresem No. 842, Qiteng Qishan Village, Dongfeng Team, Shangdong Village, Jiujiang Town, Nanhai District, Foshan City Guangdong, Chiny. Klienci z kraju i zagranicy są serdecznie zaproszeni do odwiedzenia naszej fabryki i zostania naszymi przyjaciółmi! Możemy odebrać Państwa z miejsca, które jest dla nas dostępne, ale prosimy o wcześniejszy kontakt.
P3: Z jakiego materiału są wykonane Państwa produkty? O3: Stoły i krzesła są wykonane z ramy ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła lub marmuru lub MDF na blacie stołu, w zależności od Państwa wyboru. Poduszki krzeseł wykonane są z gąbek o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skóry lub tkaniny.
P4: Jak mogę otrzymać próbki? O4: Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować Państwu próbki. Możesz dodać mój wechat lub whatsapp, aby porozmawiać o szczegółach +86 18902890193/18169842384
P5. Jak Państwa fabryka radzi sobie z kontrolą jakości? O5: "Jakość jest priorytetem." Yunzhang Furniture zawsze przywiązuje dużą wagę do kontroli jakości w każdym momencie. BTW możemy zapewnić testy dla każdego mechanizmu wykrywania. |
| POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ |