| Nazwa marki: | YZ |
| Numer modelu: | Y-23725A |
| MOQ: | 2 |
| Cena £: | $350-380 |
| Informacje o produkcie |
| Specyfikacja produktu | |
| Drogi kliencie, uprzejmie prosimy o podanie swojego zapytania, Twojej potrzeby lepszej obsługi. | |
| Nazwa produktu: | Luksusowy wykwintny marmurowy stół jadalny z Carrary ze stali nierdzewnej, zastosowanie eventowe do domu, na imprezy lub do hoteli |
| Numer artykułu: | Y-23725A |
| Materiał: | rama ze stali nierdzewnej i blat z białego szkła |
| Przykładowy kolor: | Opcjonalnie |
| Rozmiar (mm): | 1500/1800x750mm |
| Opakowanie: | 1 szt./ 3 opakowania |
| CBM (m3): | 0,7/opakowanie |
| GW (kg): | 100 kg/opakowanie |
| MOQ (m2): | 2 |
| Termin płatności: | T/T (30% zaliczki) ; EXW, FOB |
| Czas dostawy: | W ciągu 15-30 dni od otrzymania zaliczki |
| Prezentacja produktu |
![]()
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Przypadek inżynieryjny |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | WSZYSTKIE PRODUKTY > |
| Procedura pracy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Profil firmy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o firmie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| FAQ |
|
Pytanie 1: Czy jesteś fabryką czy firmą handlową? Odpowiedź 1: Nasza firma posiada własną fizyczną fabrykę i dział sprzedaży, do której można przyjechać na wizytę terenową i testowanie produktu.
Pytanie 2: Gdzie znajduje się Twoja fabryka? Jak mogę tam odwiedzić? Odpowiedź 2: Nasza fabryka znajduje się pod adresem nr 842, Wioska Qiteng Qishan, Zespół Dongfeng, Wioska Shangdong, Miasto Jiujiang, Dzielnica Nanhai, Miasto Foshan, Guangdong, Chiny. Klienci z kraju i zagranicy są serdecznie zaproszeni do odwiedzenia naszej fabryki i zostania naszymi przyjaciółmi! Możemy odebrać Cię z miejsca, w którym jesteśmy dostępni, ale nie zapomnij najpierw skontaktować się z nami.
Pytanie 3: Z jakiego materiału są wykonane Twoje produkty? Odpowiedź 3: Stoły i krzesła są wykonane z ramy ze stali nierdzewnej, hartowanego szkła lub marmuru lub płyty MDF na blacie stołu, w zależności od wyboru. Poduszki krzeseł wykonane są z gąbek o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skóry lub tkaniny.
Pytanie 4: Jak mogę uzyskać próbki? Odpowiedź 4: Jesteśmy zaszczyceni, mogąc zaoferować Państwu próbki. Możesz dodać mój wechat lub whatsapp, aby porozmawiać o szczegółach +86 18902890193/18169842384
Pytanie 5. Jak Twoja fabryka radzi sobie z kontrolą jakości? Odpowiedź 5: "Jakość jest priorytetem." Yunzhang Furniture zawsze przywiązuje dużą wagę do kontroli jakości w każdym momencie. Nawiasem mówiąc, możemy zapewnić testy dla każdego mechanizmu wykrywania. |
| WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ |