| Nazwa marki: | YZ |
| Numer modelu: | Y-1111A |
| MOQ: | 2 |
| Cena £: | $460-500 |
Nowoczesne Eleganckie Okrągłe Meble Hotelowe do Jadalni, Kuchni Zewnętrznej i Salonu na Stół do Deserów i Ciast
| Informacje o produkcie |
| Specyfikacja produktu | |
| Drogi Kliencie, uprzejmie prosimy o podanie swojego zapytania, Twojej potrzeby dla lepszej obsługi. | |
| Nazwa produktu: | Nowoczesne Eleganckie Okrągłe Meble Hotelowe do Jadalni, Kuchni Zewnętrznej i Salonu na Stół do Deserów i Ciast |
| Numer artykułu: | Y-1111A |
| Materiał: | szkło i rama ze stali nierdzewnej |
| Przykładowy kolor: | złoty/srebrny |
| Rozmiar (mm): | Dostosowany |
| Opakowanie: | 1 szt./6 CTN |
| CBM (m3): | 1 cbm |
| GW (kg): | 50 kg |
| MOQ (szt.): | 2 |
| Termin płatności: | T/T (30% depozytu z góry, 70% salda przed dostawą) |
| Czas dostawy: | W ciągu 15-30 dni od otrzymania depozytu |
| Prezentacja produktu |
![]()
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, prosimy o kliknięcie. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Procedura pracy |
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, prosimy o kliknięcie. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Procedura pracy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, prosimy o kliknięcie. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Profil firmy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o firmie, prosimy o kliknięcie. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| FAQ |
|
P1: Czy jesteś fabryką czy firmą handlową? O1: Nasza firma posiada fabrykę i dział sprzedaży, który może zapewnić Ci usługę od drzwi do drzwi. Meble, które głównie produkują materiały ze stali nierdzewnej.
P2: Gdzie znajduje się Twoja fabryka? Jak mogę tam odwiedzić? O2: Nasza fabryka znajduje się pod adresem No. 842, Qiteng Qishan Village, Dongfeng Team, Shangdong Village, Jiujiang Town, Nanhai District, Foshan City Guangdong, Chiny. Jesteś mile widziany do odwiedzenia naszej fabryki! Możemy Cię odebrać, gdy będziemy dostępni. Nie zapomnij skontaktować się z nami najpierw.
P3: Z jakiego materiału są wykonane Twoje produkty? O3: Stół i krzesło ze stali nierdzewnej, hartowane szkło na stole; marmur lub drewno. Poduszki krzeseł wykonane są z gąbek o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skóry lub tkaniny.
P4: Jak mogę uzyskać próbki? O4: Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować próbki.
P5. Jak Twoja fabryka kontroluje jakość? O5: "Jakość jest priorytetem." Yunzhang Furniture zawsze przywiązuje dużą wagę do kontroli jakości w każdym momencie. Może zapewnić testy dla każdego mechanizmu detekcji. |
| POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ |