| Nazwa marki: | YZ |
| Numer modelu: | Y-1110A |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | $200-215 |
Luksusowy nowoczesny prostokątny stół jadalny z regulowalnymi funkcjami Klasyczny projekt dla domu Apartament Sala Wydarzenia bankietowe
| Specyfikacja produktu | |
| Drodzy klienci, proszę o udzielenie usługi. | |
| Nazwa produktu: | Luksusowy nowoczesny prostokątny stół jadalny z regulowalnymi funkcjami Klasyczny projekt dla domu Apartament Sala Wydarzenia bankietowe |
| Numer pozycji: | Y-1110A |
| Materiał: | Ramy z marmuru/szkła i stali nierdzewnej |
| Kolor próbki: | Opcjonalnie |
| Rozmiar ((mm): | 1500/1800*900*750 mm |
| Opakowanie: | 1 sztuky/3 CTN |
| CBM ((m3 ): | 00,5/ sztuk |
| GW ((kg): | 80 |
| MOQ ((pc): | 5 |
| Termin płatności: | T/T (30% zaliczki z góry); EXW, FOB |
| Czas dostawy: | W ciągu 15-30 dni od otrzymania depozytu |
| Wyświetlacz produktu |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | Skontaktuj się z nami > |
| Procedura pracy |
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | Skontaktuj się z nami > |
| Profil przedsiębiorstwa |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o firmie, nie wahaj się kliknąć. | Skontaktuj się z nami > |
| Częste pytania |
|
P1: Czy jesteś fabryką lub firmą handlową? A1: Nasza firma ma fabrykę i dział sprzedaży, który może zapewnić usługi od drzwi do drzwi.
Q2: Gdzie znajduje się twoja fabryka? Jak mogę tam odwiedzić? A2: Nasza fabryka znajduje się w nr 842, Qiteng Qishan Village, Dongfeng Team, Shangdong Village, Jiujiang Town, Nanhai District, Foshan City Guangdong, China.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabrykiMożemy cię odebrać, gdy będziemy wolni.
P3: Jaki jest materiał twoich produktów? A3: Stół i krzesło z ramy ze stali nierdzewnej,szkło na stole; marmur lub drewno.Poduszki krzeseł wykonane są z gąbek o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skóry lub tkaniny.
P4: Jak mogę dostać próbki? A4: Mamy zaszczyt zaoferować ci próbki.
Q5. Jak działa pańska fabryka w zakresie kontroli jakości? A5: "Jakość jest priorytetem". "Yunzhang Furniture zawsze przywiązuje dużą wagę do kontroli jakości w dowolnym momencie. |
| Wracamy do domu. |