| Nazwa marki: | YZ |
| Numer modelu: | Y-1324A |
| MOQ: | 5 |
| Cena £: | $260-280 |
| Informacje o produkcie |
| Specyfikacja produktu | |
| Drogi Kliencie, uprzejmie prosimy o podanie swojego zapytania, Twojej potrzeby lepszej obsługi. | |
| Nazwa produktu: | Luksusowy, wysokiej jakości złoty/srebrny stół weselny ze stali nierdzewnej z blatem ze szkła hartowanego |
| Numer artykułu: | Y-1324A |
| Materiał: | Rama z marmuru/szkła i stali nierdzewnej |
| Przykładowy kolor: | Opcjonalnie |
| Rozmiar (mm): | 1800*900*750mm |
| Opakowanie: | 1 szt./3 kartony |
| MOQ (szt.): | 5 |
| Termin płatności: | T/T (30% zaliczki z góry, 70% salda przed dostawą) |
| Czas dostawy: | W ciągu 15-30 dni od otrzymania zaliczki |
| Prezentacja produktu |
![]()
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Przypadek inżynieryjny |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | WSZYSTKIE PRODUKTY > |
| Procedura pracy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o produkcie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| Profil firmy |
![]()
| Aby uzyskać więcej informacji o firmie, nie wahaj się kliknąć. | SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI > |
| FAQ |
|
P1: Czy jesteś fabryką czy firmą handlową? O1: Nasza firma posiada fabrykę i dział sprzedaży, który może zapewnić Ci usługę od drzwi do drzwi. Meble, które głównie produkują materiały ze stali nierdzewnej.
P2: Gdzie znajduje się Twoja fabryka? Jak mogę tam odwiedzić? O2: Nasza fabryka znajduje się pod adresem No. 842, Qiteng Qishan Village, Dongfeng Team, Shangdong Village, Jiujiang Town, Nanhai District, Foshan City Guangdong, China. Zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki z kraju lub zagranicy! Możemy odebrać Cię gdzieś, gdy będziemy dostępni. Nie zapomnij skontaktować się z nami najpierw.
P3: Jaki jest materiał Twoich produktów? O3: Rama stołu i krzesła ze stali nierdzewnej, hartowane szkło na stole; marmur lub drewno. Poduszki krzeseł wykonane są z gąbek o wysokiej gęstości i wysokiej jakości skóry lub tkaniny.
P4: Jak mogę uzyskać próbki? O4: Jesteśmy zaszczyceni, że możemy zaoferować próbki.
P5. Jak Twoja fabryka radzi sobie z kontrolą jakości? O5: "Jakość jest priorytetem." Yunzhang Furniture zawsze przywiązuje dużą wagę do kontroli jakości w każdym momencie. Może zapewnić testy dla każdego mechanizmu wykrywania. |
| WRÓĆ DO STRONY GŁÓWNEJ |